Bezdrátový prostorový termostat BPT013

   Dobrý den, koupil jsem bezdrátový termostat BPT013 ke kotli Baxi Mainfour 240F. Technik mi při uvedení kotle do provozu termostat zapojil, ale nějak to zlobí. Mám ještě jeden termostat BPT013, který bych chtěl použít pro kotel Junkers Ceraclass ZW 24-2. Teď mám obavu, aby to fungovalo.
Nejsem si jist, zda je tento termostat pro uvedené kotle vhodné. Teď jsem ale zrovna dostal vaši SMS, že ano.
Vím, že jste odborník a tak bych Vám zapojení termostatů ke kotlům velice rád svěřil. Nevím ale, zda jste z Prahy a zda se zapojováním termostatů ke kotlům zabýváte. Pokud ne, můžete mi doporučit někoho, kdo by termostaty dobře zapojil? Předem moc děkuji.

   Dobrý den, bezdrátové technologie pro domácnosti jsou něco jiného než telefony, internet a je důležité posoudit jejich vhodnost vždy pro konkrétní případ. BPT013 se chová ke kotli jako klasický termostat, proto není problém s jeho připojením. Bezdrátový přenos je něco jiného a k jeho posouzení nemám dostatek informací. Doporučuji oslovit odborníka. Protože jsem z jihu Čech, navrhuji oslovit Miroslava Legutka (www.legutko.cz) a když bude mít čas, tak věřím, že obě akce dotáhnete do zdárného konce.

Odesílatel: r@seznam.cz