Setkání spřízněných duší

Možná je to ode mě troufalost, ale proč to nezkusit…
   Rád bych někdy v únoru (2012), kdy je méně práce, zorganizoval takový jednodenní „Marácký potlach“, kde by se setkali programátoři, projektanti, technici MaR i laická veřejnost k výměně zkušeností, navázání nových kontaktů nebo probrání témat která Vás budou v danou chvíli tlačit. Nemám zatím vůbec představu, jak by to probíhalo, kde a kdy by to bylo, ale vím, že něco v tomto smyslu by bylo určitě k užitku.
   Jestli vás tato myšlenka nadchla jako mě, tak dejte o sobě vědět dole v komentáři (s kontaktem na vás) a podle zájmu něco společně vymyslíme.

Jinak přeji mnoho úspěchů.    Jaroslav Valter

Komentáře

Dobrý den,ztotožňuji se s

Dobrý den,
ztotožňuji se s myšlenkou  setkání "maráků" k výměně zkušeností.Rád se zúčastním.
S pozdravem Zdeněk Doležálek.
Živanice 66
533 42 Živanice
724 900 322

Setkání

Jardo, dobrý nápad!
Jestli nebudu překážet jako úplný laik, rád přijdu...
Luboš Voráček BRAVOLL Žirovnice

Setkání

Je to zatím ve fázi příprav, ale každý je vítán. Ten kdo by tomuto setkání nic nepřinesl nebo si neodnes se ani nebude namáhat toto číst :-)
   Někdy v lednu, jestli práce dovolí všechny, co se zde nechají mail, obešlu s pozváním a s dotazem co by je zajímalo, co by chtěli ostatním sdělit a na co by potřebovali znát odpovědi.
   Následně až bude jasný počet účastníků, dost témat ke schůzce, aby to nebylo prázdné setkání, tak vyberu vhodnou lokalitu tak, abychom to měli všichni stejně daleko.

Potlach

Ahoj, i když nepatřím do žádné skupiny "MaRáků", které zveš v pozvánce, rád bych se zúčastnil (pozveš-li mě). Budu jedno velké ucho a pozorně poslouchat :) Samozřejmě rád pomohu s přípravou akce.