Zajímavé weby

Na této stránce bych rád uveřejňoval odkazy na webové stránky, které mě nějak oslovily, pobavily nebo jinak přispěly k mé spokojenosti.

 

Toto je nekomerční stránka, tak za tím nehledejte to, co tam není. Odkazy na stránky budou uveřejňovány nepravidelně formou krátkých zpráv tj. odkazem a jednoduchým popisem stránek.

www.pohonnatechnika.cz
Portál široce se zabyvající pohonnou technikou.

http://www.tzb-info.cz/
  Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov (zkratka TZB). Zabývá se přednostně stavebními obory souvisejícími s budovami a hospodařením s energiemi v budovách.

http://forum.amit.cz/
Fórum pro uživatele výrobků firmy AMiT, spol. s r.o.

http://pete-ka.cz/
Web týkající se řídicích systému AMiT, fotovoltaiky Solyndra a dalších zajímavých věcí.

http://programujte.com/
Portál je zaměřen na vše kolem informačních technologií (IT), mezi které patří programování, grafika, webdesign, strojírenství - design, elektrotechnika, počítačové sítě, ale i vědní obory jako matematika, fyzika, právo, bioinformatika či umělá inteligence. Dále se věnuje recenzím počítačové literatury, recenzím středních a vysokých škol - unikátní projekt pro každého potencionálního uchazeče o studium - a samozřejmě dennímu a čerstvému zpravodajství z oblastí IT jak z České a Slovenské republiky, tak i ze světa.

http://mozektevidi.cz/
Zajímavý web, který se týká internetové bezpečnosti a věcí s tím spojených.

http://legutko.cz/
Hledáte šikovného maráka pro vaši realizaci? Tohoto můžu jen doporučit ;-)