Zhodnocení maráckého potlachu 2015

Marácký potlach 2015

 Marácký potlach 2015 - večeře 3kg uzené plece  Tento ročník jsem si vzal k srdci předsevzetí z minula a nesedl jsem si vedle Míry Legutka, aby se dostalo v diskuzi i na ostatní, ale zjistil jsem, že ani naproti sobě to nebylo o moc lepší :-D Protože jsme na podobné vlně, tak diskuze se točila hlavně kolem nás, což vnímám jako prohřešek a mám další předsevzetí napříště. Restart mozkových buněk proběhl podle očekávání dobře, probrali jsme všechno, i když v několika etapách a k některým důležitým věcem jsme se dostali až později, když už ty co nepřespávali odjeli a tímto bych se jim rád omluvil.
   Z důvodu slabší účasti, větě „Tohle z tebe tahám už druhý ročník“ a dalším drobnostem jsem došel k závěru, že se musí něco změnit. Zatím chystám přesunutí místa potlachu na Moravu, protože většina účastníků je z tohoto regionu a snad přilákáme další, kterým se nechce cestovat až na jih Čech. Další asi bude trochu pozměněné schéma potlachu, blíže k jasně dané základní osnově asi v tomto znění: probrání témat kompletně v jasně daném pořadí, dotazy a příspěvky ostatních a poté volná diskuze. Takto se snad více přiblížíme volné diskuzi všech zúčastněných. Ještě mám v hlavě další drobnosti, ale ty musejí teprve uzrát.
Osobně se už těším na další ročník a doufám, že se tam potkáme.

   Jestliže vás myšlenka vzájemného setkání lidí se stejným zájmem (regulace všeobecně) zaujala, napište mi mail a já vás zařadím do databáze pro rozesílání pozvánek.