Zhodnocení maráckého potlachu 2016

Marácký potlach 2016

 Marácký potlach 2016 - Brno  Letos se nás sešlo více než loni a protože se všichni zapojili do diskuze, tak si každý odnesl vícero postřehů ostatních k probíranému tématu. Velkým pomocníkem se stal projektor, kde jsme se nad fotkami a prezentacemi skupinově zamysleli a pobavili. Těch témat bylo nepočítaně a širší rozptyl snad už ani neexistuje. Musím vyzdvihnout chuť Martinem donesené meruňkovice. Po dlouhé době jsem si pochutnal na tvrdém alkoholu a opět jsem se přesvědčil, že Češi neumí udělat tento druh alkoholu. Morava jde po chuti a Češi po výkonu. Martine, moc dobré!
   Od přesunutí potlachu do Brna jsem si sliboval více, ale zase sobota zaručuje, že se přijde jen ten co má o MaR zájem. Nemůžu mluvit za ostatní, ale pro mě je to aktivní odpočinek, dozvím se nové informace (letos - degradace glykolu vlivem stagnace solárního systému), najdu nové přátele v oboru a utužím přátelství se stávajícími a alkoholový restart pro vyčištění hlavy je jen příjemný bonus :-)
   Pro další ročník mám předsevzetí udělat si na začátku časový rozvrh, sice je to potlach, ale takto nedojde na vše, na co by mělo. Třeba je to dobře. No uvidíme další ročník. Doufám, že se tam s Vámi potkám.

   Jestliže vás myšlenka vzájemného setkání lidí se stejným zájmem (regulace všeobecně) zaujala, napište mi mail a já vás zařadím do databáze pro rozesílání pozvánek.