Jak lze komunikovat se zařízením po sběrnici M-Bus

Žádný ze systémů firmy AMIT neumí přímo po sběrnici M-Bus komunikovat. S využitím běžně dostupného převodníku RS232<->M-Bus je to pak už snadné. Stačí, když si stáhnete a případně upravíte vzorový příklad uživatelské komunikace M-Bus pro parametrizační prostředí - http://www.amit.cz/old/inet_dir/download/ostatni.htm. Tuto formu jsme zvolili proto, že se mohou lišit obsahy komunikačních rámců různých zařízení. Máte tak možnost snadno modifikovat svou výslednou aplikaci. Detailní popis najdete přímo v aplikaci PSP3. (Pomůcka od AMiTu)
Vzorový příklad pro PSP3 (ZIP, 7.5 kB) - http://www.amit.cz/download/m-bus.zip 2/2004

    nové podklady pro M-Bus.pdf    nové podklady pro M-Bus.zip(příklady)    

Komentáře

M-Bus na AMiTu

Ahoj, dovolil bych si trošku poupravit. Vybrané řídicí systémy AMiTu mohou komunikovat i přímo na sběrnici M-Bus (vždy jako master) bez nutnosti použití převodníku 232<->M-Bus. Jedná se o řídicí systémy, které lze osadit komunikačním modulem AM-MBUS (http://www.amit.cz/docs/cz/kompakty/am-mbus_d_cz_100.pdf) z produkce AMiTu. Konkrétně je to ADOS, který obsahuje i zdroj pro napájení linky M-Bus. Dále pak AMiRiS99S, AMAP99S, APT3100S. U těchto je nutné využít externí zdroj pro napájení linky M-Bus.

Good looking blog.This post

Good looking blog.This post is including well details aboutyour communicationg details with the device after the M-Bus.Love your post and I am very happy to read this.Love this blog a lot.Happy to read this and getting lots of information from your post.Are you need essay writing services helps?Its very useful for your academic works and the available writing services like best essay writing service,custom essays and so on are very useful and helpful services.Visit http://www.essayguardian.com/.