Základy programování AMiT

Dobrý den, chtěl bych se naučit programovat pro systém AMIT, bylo by prosím možné, mi zaslat základy teorie v pdf na mou emailovou adresu? Předem děkuji.

Dobrý den, všechny podklady získáte na firemním webu AMiT (www.amit.cz). Součástí instalace programovacího prostředí DetStudio je i Průvodce první aplikací. Též věnujte pozornost Aplikačním poznámkám (http://www.amit.cz/cz/support/appnotes.htm).
Pokud budete mít konkrétní otázky, tak jsem vám k dispozici (též plno informací na http://forum.amit.cz/).

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, na jakém programovacím jazyce je tento systém postavený, resp. který se naučit. Připomíná mi to právě jazyk C (C++). Mám opravdu velký zájem se tento systém a programování naučit.

Dobrý den, programování řídicích systémů je postavené na jazyku C. Programování regulátorů na skriptování. Doporučuji obětovat jeden den a zajet na bezplatné jednodenní školení, protože vám to následně ušetří spoustu času. Učit se něco dopředu není úplně vhodné, protože po školení budete mít určitě jiný pohled na věc.

Dobrý den, na školení určitě rád zajedu, ale i přesto, nemáte prosím nějaké přednášky, nebo materiály teorie na poslání?

Dobrý den, mě pořád připadá, že chcete jezdit s Ferrari, ale nechce se vám do autoškoly :-D
Pokud jste nebyl na školení, tak nevím odkud začít. Pro začátek si nainstalujte vývojové prostředí DetStudio (registrace zdarma). Zde můžete vycházet z nápovědy, z průvodce první aplikací, z příkladů aplikací. Stejně si pořád myslím, že bez školení, které je též zdarma, se s tím budete zbytečně dlouho mořit.

Odesílatel: stan@seznam.cz

Komentáře

Školení

Už se to zde někdy něco podobného probíralo. Takže souhlas, že určitě školení. Je zdarma a uzavře Cimrmanovské cesty. Co se člověk jednou špatně samoučí, tak se špatně odstraňuje. Zápasím s tím do dnes. Ale hlavně kasička a nákup řídicího systému. Respektive doporučuji nákup řídicího systému a regulátoru. Ten se programuje jinak. A není od věci vytvořit nějaký svůj "domácí" projekt. Je jedno jaký. Od meteostanice, ovládání vrat, ovládání osvětlení, nebo topení, až třeba po fragmenty inteligentního domu. Jenom problémy, na které člověk narazí při řešení nějakého projektu ho posunou 2x dál, než zkoušení příkladů z DS. Je to jako se učit anglicky na kurzech u nás, nebo jet na 14 dní do Anglie. A hlavně žádné malé cíle. Jedna věc je udělat nějaký smysluplný software pro řídicí systém, ale hlavní kouzlo je o propojení s okolním světem. A Amit to umí a je to plně ve vašich rukách.

Školení

Dobrý den.Je ještě aktualní školení na amit?