Poslední komentáře

 • Odpovědět: Jak na gril na prase ze starého servopohonu   před 2 měsíce 3 týdny

     Dobrý den. Bohužel už nemám žádný pohon klapky ze vzduchotechniky, ze kterého bych motor na gril postavil. Pokud si seženete zdrojový pohon (ten správný) a dáte mi trochu času, tak by nebyl problém přeskládat převodovku a pohon elektricky upravit. Ostatní byste už zvládl sám nebo šikovnější strojní zámečník.

 • Odpovědět: Jak na gril na prase ze starého servopohonu   před 2 měsíce 3 týdny
  Dobrý den. Četl jsem váš článek o motoru ke grilu. Nejsem tak jako vy manuálně zručný, a proto se obracím na vás. Je možné od vás koupit takový motor? David
 • Odpovědět: Zavzdušňování radiátoru   před 4 měsíce 15 hodin
  Děkuji, asi to tak udělám.
 • Odpovědět: Zavzdušňování radiátoru   před 4 měsíce 1 den

     Podle fotky a popisu nevidím problém. Možná se jedná jen o přechodový jev, než se topná voda zbaví kyslíku dodaného při napouštění topného systému. Pokud se tak nestane, budete muset zavolat topenáře, který topný systém podrobně prohlédne a najde závadu. Myslím si, že toto na dálku nebude možné odhalit.

 • Odpovědět: Zavzdušňování radiátoru   před 4 měsíce 2 dny
  Ještě k tomu obrázku. V plynovém kotli DestilaDPL25A mám nastavenou teplotu 65°C. Teplota v topném okruhu je řízena ekvitermním regulátorem Honeywell Smile. Je umístěn v rozvaděči nad expansní nádobou. Je vidět pod oběhovém čerpadle čidlo topné vody. Vně domku na severní straně je venkovní čidlo. Expansku mám natlakovanou na 1,0 bar, systém vody na 1,3bar.
 • Odpovědět: Zavzdušňování radiátoru   před 4 měsíce 3 dny
  Dobrý den pane Valter, na přání zasílám foto. Je tam vidět kotel Destila , duomix se servo. Duomix podle pokynu výrobce je 45cm nad kotlem. Kotlový okruh je tím pádem samotížný. Bez čerpadla. Nad duomixem je vidět odvzdušňovací ventil. Z Duomixu vede topný okruh přes čerpadlo do sítě radiátorů a zpátečka je vedena ještě přes Total filter.
 • Odpovědět: Zavzdušňování radiátoru   před 4 měsíce 4 dny

  Dobrý den, tato možnost byla záměrně zakázána. Dokud nezačne opětovné zneužívání této volby, tak ji nechám povolenu. Zavedl jsem preventivní opatření: Soubory musí být menší než 8 MB. Povolené typy souborů: png; gif; jpg; jpeg.
  Nicméně jestliže komentář potřebuje obrázek, tak se spíše jedná o samostatné téma a tam doporučuji použít kontaktní formulář.

 • Odpovědět: Zavzdušňování radiátoru   před 4 měsíce 5 dnů
  Dobrý den pane Valter, chci Vám poslat foto, ale nevím jak se do toho komentáře vkládá. Prosím o nápovědu. Díky.
 • Odpovědět: Plynulá regulace PID   před 5 měsíců 1 týden

  Moc hezký článěk.
  Připojuji odkaz na simulaci. 
  Aneb není nic lepšího, než si to vyzkoušet.
  https://sites.google.com/site/fpgaandco/pid

 • Odpovědět: Termostat ekvitermní FW 120   před 7 měsíců 1 den

     Dobrý den, potřebné údaje najdete v menu „ÚROVEŇ ODBORNÍKA “. Případné dotazy rád zodpovím, ale bez vašeho přečtení návodu se neobejdeme. Neberte to špatně.